PALIKITE ATSILIEPIMĄ APIE MUS! 

Rašyti atsiliepimą

Ištikus velionio netekčiai svetimoje šalyje mažiausiai norisi sukti galvą apie visus pargabenimo niuansus. Mūsų įmonės tikslas palengvinti atsisveikinimą su velioniu, tad žinome su kuo tenka susidurti, kai reikia pargabenti palaikus iš vienos ar kitos šalies. Tarptautiniai mirusiųjų pervežimai – didelis išūkis, tačiau mes turime tiek patirties, kad jokie atstumai mums nėra riba. 

Esame pasiruošę Jums tokiais atvejais padėti. Pasirūpiname būtinais formalumais ir perimame iš artimųjų visus pargabenimo rūpesčius.

Patirtis

Į artimesnes šalis mes vykstame savo specialiai paruoštais automobiliais, kuriuose yra įmontuota šaldymo įranga, o palaikų parvežimą didesniais atstumais organizuojame oro transportu. Tarptautiniai mirusiųjų pervežimai- tai didelis iššūkis, reikalaujantis logistikos žinių ir organizacinių gebėjimų, tačiau mes turime tiek patirties, kad jokie atstumai mums nėra riba. 

Viską padarysime greičiau

Visose šalyse veikia skirtingi įstatymai ir nustatytos tvarkos. Mes išmanome procedūras ir lengvai įveikiame biurokratinius vargus. Dokumentų parengimas ir pasiruošimas pargabenti palaikus (ar pelenus) priklauso ir nuo mirties pobūdžio (automobilio avarija, nelaimingas atsitikimas ar kita), todėl procesas gali užtrukti ir tapti komplikuotas jei tai darote patys. Su mūsų patirtimi viską įveikti galima kur kas greičiau.

Valstybė gali skirti pašalpą

Lietuvos valstybė gali skirti pašalpą užsienyje mirusiems Lietuvos piliečiams pargabenti. Jums paaiškinsime tvarką bei pasakysime kokius išrašus reikia turėti. Jei reikės padėsime užpildyti ir pateikti visus tam būtinus dokumentus atsakingoms institucijoms.

Pervežimo kokybė

Turėdami esamą patirtį ir žinodami dokumentų tvarkymo bei pervežimo organizavimo savybes, paslaugas suteikiame itin kokybiškai.

Kremavimo paslaugos

Padėdami artimiesiems sunkią netekties valandą, galime pasiūlyti įvairių atsisveikinimo su velioniu būdų. Galime pašarvoti palaikus prieš kremavimą Jūsų pasirinktoje ar mūsų rekomenduotoje šarvojimo salėje. Taip pat artimieji gali palydėti paskutinėje kelionėje velionį iki krematoriumo ir prieš kremavimo procedūrą atsisveikinti Kėdainių krematoriumo šarvojimo salėje.

Laidojimo paslaugos

  1. Turint mirties liudijimą, liudijantį mirtį, galima kreiptis dėl vienkartinės laidojimo pašalpos , kurios dydis = 8 BSI (bazinė socialinė išmoka).
  2. Laidojimo pašalpa skiriama mirus:
    • Lietuvos Respublikos piliečiui, kurio nuolatinė gyvenamoji vieta yra Lietuvos Respublikoje;
    • Lietuvoje – užsieniečiui (užsienio valstybės pilietybę turinčiam asmeniui arba asmeniui be pilietybės, turinčiam leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje);
    • Lietuvoje – asmeniui, įstatymų nustatyta tvarka Lietuvos Respublikoje turinčiam pabėgėlio statusą;
    • Lietuvoje – visų, aukščiau išvardintų asmenų, vaikui, kai gimsta negyvas (ne mažiau kaip 22 nėštumo savaičių kūdikis).