PALIKITE ATSILIEPIMĄ APIE MUS! 

Rašyti atsiliepimą

Kremavimas 

Lietuvoje palaikų kremavimas dar visai neseniai buvo retas reiškinys, kadangi neturėjome savo krematoriumo. Per pastaruosius kelerius metus kremavimas ėmė populiarėti ir mūsų šalyje. Ir nieko keista – iš tiesų šis pasirinkimas turi daug puikių privalumų. Tačiau, jei pažvelgtume į ištakas, pamatytume, kad iš tiesų kremavimas yra procesas, apie kurį galima pateikti daug įdomių faktų, tačiau dėl jų nežinojimo, žmonės neretai susiduria su įvairiais klausimais. 

Pageidaujant tokios paslaugos, mirusiųjų kūnai buvo vežami į kaimyninių valstybių- Latvijos ar Lenkijos krematoriumus, tačiau tarptautinės mirusiųjų transportavimo paslaugos nėra pigios, ko pasekoje išaugdavo galutinė kremavimo paslaugos kaina. 2011-11-29d Kėdainiuose atidarius pirmąjį Lietuvoje krematoriumą, šios paslaugos paklausa išaugo. 

Palyginus su tradiciniu laidojimo būdu, palaikus kremuoti yra pigiau, greičiau ir ekologiškiau. Žmonės dar yra konservatyvūs, kol ši paslauga nauja, tačiau atsiranda vis daugiau norinčiųjų, nes mažėja kapinių plotų, senos užpildomos, o naujų neatidaroma, mažiau norinčiųjų skirti dideles pinigų sumas kapų lankymui ir priežiūrai, kadangi žmonės yra mobilūs, dalis jų gyvena užsienyje. 

Padėdami artimiesiems sunkią netekties valandą, galime pasiūlyti įvairių atsisveikinimo su velioniu būdų. Galime pašarvoti palaikus prieš kremavimą Jūsų pasirinktoje ar mūsų rekomenduotoje šarvojimo salėje. Taip pat artimieji gali palydėti paskutinėje kelionėje velionį iki krematoriumo ir prieš kremavimo procedūrą atsisveikinti Kėdainių krematoriumo šarvojimo salėje.

 

Populiarėjantis atsisveikinimo būdas – urnos su kremuotais mirusiojo palaikais šarvojimas. Urnas galite rinktis pagal dydį, spalvą ar dizaino sprendimus. Tačiau bene labiausiai dėmesį reikėtų kreipti į tai, iš ko yra pagaminta urna. Šiuo aspektu – pasirinkimas taip pat labai didelis: galite rinktis keramikines, kompozitines, akmenines, metalines, žalvarines ar medines urnas. 

 

 

Štai, pavyzdžiui, medinės urnos puikiai tiks žmonėms, vertinantiems jaukumą, natūralumą, mylintiems gamtą. Akmeninės urnos (dažniausiai gaminamos iš marmuro arba granito), atrodo solidžiai ir kuria šaltumo įspūdį. Be to, keramikinės urnos yra bene geriausias pasirinkimas ir pageidaujantiems spalvų.

 

 

Bet kuriuo paros metu visoje Lietuvoje teikiamos laidojimo ir kremavimo paslaugos palankiausiomis kainomis. +370 671 32208 (visą parą)