Laidojimo paslaugos

Tarptautiniai pervežimai

Tarptautiniai mirusiųjų pervežimai
Image
Image

Transportavimo paslaugos

Tarptautiniai mirusiųjų pervežimai

Ištikus velionio netekčiai svetimoje šalyje mažiausiai norisi sukti galvą apie visus pargabenimo niuansus. Mūsų įmonės tikslas palengvinti atsisveikinimą su velioniu, tad žinome su kuo tenka susidurti, kai reikia pargabenti palaikus iš vienos ar kitos šalies. Tarptautiniai mirusiųjų pervežimai – didelis iššūkis, tačiau mes turime tiek patirties, kad jokie atstumai mums nėra riba.

Esame pasiruošę Jums tokiais atvejais padėti. Pasirūpiname būtinais formalumais ir perimame iš artimųjų visus pargabenimo rūpesčius.

Image

Palaikų transportavimas

Į artimesnes šalis mes vykstame savo specialiai paruoštais automobiliais, kuriuose yra įmontuota šaldymo įranga, o palaikų parvežimą didesniais atstumais organizuojame oro transportu. Tarptautiniai mirusiųjų pervežimai- tai didelis iššūkis, reikalaujantis logistikos žinių ir organizacinių gebėjimų, tačiau mes turime tiek patirties, kad jokie atstumai mums nėra riba.

Viską padarysime greičiau

Visose šalyse veikia skirtingi įstatymai ir nustatytos tvarkos. Mes išmanome procedūras ir lengvai įveikiame biurokratinius vargus. Dokumentų parengimas ir pasiruošimas pargabenti palaikus (ar pelenus) priklauso ir nuo mirties pobūdžio (automobilio avarija, nelaimingas atsitikimas ar kita), todėl procesas gali užtrukti ir tapti komplikuotas jei tai darote patys. Su mūsų patirtimi viską įveikti galima kur kas greičiau.

Valstybė gali skirti pašalpą

Lietuvos valstybė gali skirti pašalpą užsienyje mirusiems Lietuvos piliečiams pargabenti. Jums paaiškinsime tvarką bei pasakysime kokius išrašus reikia turėti. Jei reikės padėsime užpildyti ir pateikti visus tam būtinus dokumentus atsakingoms institucijoms.

Pervežimo kokybė

Turėdami esamą patirtį ir žinodami dokumentų tvarkymo bei pervežimo organizavimo savybes, paslaugas suteikiame itin kokybiškai.

Norite užsakyti mirusiojo tarptautinį pervežimą?

Paskambinkite mums

Mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus ir nemokamai suteiksime konsultaciją apie mirusiojo tarptautinį pervežimą į Lietuvą. Padėsime organizuoti tradicinį laidojimą ar kremavimą.

Pagalbos telefonas

Visą parą

Support

Kremavimas

LaidojimAS

Kontaktai

Dirbame visą parą