Šarvojimo salės Kauno rajone

Ringaudų (Tabariškių bendruomenės namų) šarvojimo salė

Ringaudų šarvojimo salė (Kauna raj.)
Image
Image

Tabariškių bendruomenės namai (Kauno rajonas)

Ringaudų šarvojimo salė

Ringaudų (Tabariškių bendruomenės namų) šarvojimo salė yra Ringaudų miestelio pakraštyje, Kauno rajone,  šalia Tabariškių Kristaus Karaliaus bažnyčios ir Tabariškių kapinių. Susisiekimas patogus iš visų pusių. Artimiesiems, kurių šeimos kapavietė yra Tabariškių kapinėse, Ringaudų (Tabariškių bendruomenės namų) šarvojimo salė yra idealus pasirinkimas atsisveikinimui su mirusiuoju.

Ringaudų (Tabariškių bendruomenės namų) šarvojimo salė yra kapitališkai suremontuota, įrengtas dujinis grindinis šildymas, vėdinimo sistema, todėl visais metų laikais artimieji jausis patogiai.

Image

Apie Ringaudų šarvojimo salę

Pastate yra tik viena šarvojimo salė, todėl artimieji jausis privačiai, atsipalaidavę.

Aplinkui gamta, nėra pravažiuojančio transporto, yra du vandens telkiniai, šimtamečiai medžiai, dvelkia ramuma.

Prie pastato naujai trinkelėmis išklota erdvi, apšviesta, nemokama automobilių parkavimo aikštelė, talpinanti iki trisdešimties laidotuvių dalyvių automobilių.

Ringaudų (Tabariškių bendruomenės namų) šarvojimo salė talpina iki penkiasdešimties lankytojų, joje yra visas atsisveikinimui reikalingas inventorius: muzikos leistuvas, žvakidės, vainikų stovai, vazos skintoms gėlėms.

Ringaudų šarvojimo salė turi naujai suremontuotą erdvų vonios kambarį plačiomis durimis, sumontuotais ranktūriais, kas patogu naudotis neįgaliesiems.

Poilsio zona erdvi, talpinanti iki dvidešimt žmonių, galima patogiai pailsėti, išgerti kavos, arbatos, užkąsti, pabendrauti su kitais velionio artimaisiais. Yra visa reikalinga įranga: virdulys, mini šaldytuvas, stalo įrankiai, indai.

Tabariškių bendruomenės namų šarvojimo salė įrengta laikantis visų Lietuvos higienos normų reikalavimų.

Ringaudų šarvojimo salė yra prižiūrima ir administruojama parapijos klebono Armino Lukoševičiaus. Artimieji turi į Jį kreiptis, norėdami suderinti Šv. Mišių ir išlydėjimo į kapines laiką.

Ringaudų (Tabariškių bendruomenės namų) šarvojimo salės kaina

Esant artimųjų pageidavimui, papildomai galima užsisakyti muzikinį foną, giesmininkų, smuiko, fleitos, violončelės, fotografo, laidotuvių organizatoriaus paslaugas, žvakes, išsinuomoti projektorių su ekranu filmų ar velionio nuotraukų demonstravimui, užsakyti salės dekoravimo paslaugą, drapiruotę šarvonei, urnos ar karsto papuošimą gėlėmis (kompozicijas), ar kitą nepaminėtą šarvojimo atributiką.

Šiuo metu tai vienos iš mažiausiai kainuojančių šarvojimo salių Kauno rajone.

Norite užsakyti Ringaudų šarvojimo salę Kauno rajone?

Norėdami užsisakyti Ringaudų (Tabariškių bendruomenės namų) šarvojimo salę skambinkite telefonu: +37067132208

Pagalbos telefonas
Visą parą
Support

Kremavimas

LaidojimAS

Kontaktai

Dirbame visą parą