Šarvojimo salės Kaune

Aleksoto bažnyčios šarvojimo salės

Aleksoto šarvojimo salės Kaune
Image
Image

Šarvojimo salės

Aleksoto Šv. Kazimiero bažnyčios salės (KAUNAS)

Aleksoto Šv. Kazimiero bažnyčios pusrūsyje esančios dvi moderniai atnaujintos (2022 m.) Aleksoto bažnyčios šarvojimo salės, atitinkančios visus higienos reikalavimus, pagarbiam atsisveikinimui su velioniu, kurios patogiai talpina iki penkiasdešimties lankytojų.

Velionio artimiesiems patogu užsakyti Šv. Mišias ir jose dalyvauti, po kurių nusileidę laipteliais žemyn patogiai pasieksite Aleksoto bažnyčios šarvojimo sales, taip pat susitarti dėl kunigo dalyvavimo laidotuvėse ir išlydėjimo į kapines, viskas vienoje vietoje.

Image

Apie Aleksoto šarvojimo sales

Aleksoto bažnyčios šarvojimo salės turi erdvius poilsio kambarius kuriuose artimieji gali pasivaišinti užkandžiais, išgerti kavos, arbatos.

Kadangi Aleksoto bažnyčios šarvojimo salės įrengtos pusrūsyje, vasarą jose būna vėsu, o žiemą šilta.

Yra visa reikalinga įranga: virdulys, mini šaldytuvas, stalo įrankiai.

Aleksoto bažnyčios šarvojimo salėse budi administratorė, kuri prireikus pagalbos ar iškilus klausimams mielai pagelbės.

Aleksoto bažnyčios šarvojimo salės įrengtos laikantis visų Lietuvos higienos normų reikalavimų.

Automobilių parkavimas šalia gatvės esančioje nemokamoje automobilių stovėjimo aikštelėje.

Aleksoto Šv. Kazimiero bažnyčios šarvojimo salių kaina

Aleksoto bažnyčios šarvojimo salių nuomos kaina parai yra 150 eurų, už papildomą mokestį bažnyčioje yra galimybė įsigyti žvakių.

Šiuo metu tai vienos iš mažiausiai kainuojančių šarvojimo salių Kauno mieste.

Už Aleksoto bažnyčios šarvojimo salės nuomos paslaugą atsiskaito patys artimieji grynaisiais pinigais ar mokėjimo kortele bažnyčios raštinėje administratorei.

Esant artimųjų pageidavimui, Aleksoto bažnyčios šarvojimo salėse papildomai galima užsisakyti muzikinį foną, giesmininkų, smuiko, fleitos, violončelės, fotografo, laidotuvių organizatoriaus paslaugas, žvakes, išsinuomoti projektorių su ekranu filmų ar velionio nuotraukų demonstravimui, užsakyti salės dekoravimo paslaugą, drapiruotę šarvonei, urnos ar karsto papuošimą gėlėmis (kompozicijas), ar kitą nepaminėtą šarvojimo atributiką.

Taip pat Aleksoto bažnyčios šarvojimo salės turi šiuos ritualinius reikmenis: magnetofonai, žvakidės, vazos skintoms gėlėms ir vainikų laikikliai, budi administratorė, kuri prireikus pagalbos ar iškilus klausimams mielai pagelbės.

Norite užsakyti Aleksoto šarvojimo salę Kaune?

Norėdami užsisakyti Aleksoto bažnyčios šarvojimo salę skambinkite telefonu: +37067132208

Pagalbos telefonas
Visą parą
Support

Kremavimas

LaidojimAS

Kontaktai

Dirbame visą parą