Šarvojimo salės Kaune

Gerojo Ganytojo parapijos šarvojimo salės

Saulėtekio šarvojimo salės (Kaunas)
Image
Image

Saulėtekio šarvojimo salės

Gerojo Ganytojo parapija (Kaunas)

Saulėtekio šarvojimo salės yra įkurtos Kaune, Gerojo Ganytojo bažnyčios šventoriuje, Dainavos parapijoje, miesto pakraštyje, iš kurio labai patogus išvažiavimas į greitkelį, kuriuo greitai pasieksite miesto ar rajono kapines. Saulėtekio šarvojimo salės ribojasi su Dainavos parku, kuriame galima pasivaikščioti, atsiriboti nuo gedėjimo, rasti minutę pabūti su savimi.

Tai dvi modernios, jaukios šarvojimo salės, viena didesnė, talpinanti iki šimto žmonių kita mažesnė, talpinanti iki trisdešimties lankytojų.

Image

Apie Saulėtekio šarvojimo sales

(Gerojo Ganytojo parapija)

Saulėtekio šarvojimo salės turi atskirus sanitarinius mazgus, artimųjų poilsio kambarius, kuriuose galima pasivaišinti užkandžiais, išgerti kavos, arbatos. Veikia kondicionavimo, šildymo ir vėdinimo sistemos.

Prie Saulėtekio šarvojimo salių yra nemokama uždara privati filmuojama automobilių parkavimo aikštelė, taip pat yra pakankamai stovėjimo vietų prie gatvės.

Veikia kondicionavimo, šildymo ir vėdinimo sistemos.

Saulėtekio šarvojimo salės įrengtos laikantis visų Lietuvos higienos normų reikalavimų.

Artimųjų lankymas ir buvimo laikas Saulėtekio šarvojimo salėse neribojamas, duodami raktai.

Budi administratorė, kuri prireikus pagalbos ar iškilus klausimams mielai pagelbės.

Saulėtekio šarvojimo salių kaina

Saulėtekio šarvojimo salių kaina svyruoja nuo 142 EUR iki 180 EUR, į šią kainą taip pat įskaičiuoti du komplektai žvakių po dvylika vienetų kiekviename.

Šiuo metu tai vienos iš mažiausiai kainuojančių šarvojimo salių Kaune.

Už Saulėtekio šarvojimo salės nuomos paslaugą atsiskaito patys artimieji grynaisiais pinigais ar mokėjimo kortele bažnyčios raštinėje administratorei. Esant artimųjų pageidavimui, Saulėtekio šarvojimo salėse papildomai galima užsisakyti muzikinį foną, giesmininkų, smuiko, fleitos, violončelės, fotografo, laidotuvių organizatoriaus paslaugas, žvakes, išsinuomoti projektorių su ekranu filmų ar velionio nuotraukų demonstravimui, užsakyti salės dekoravimo paslaugą, drapiruotę šarvonei, urnos ar karsto papuošimą gėlėmis (kompozicijas), ar kitą nepaminėtą šarvojimo atributiką.

Taip pat Saulėtekio šarvojimo salės turi šiuos ritualinius reikmenis: magnetofonai, žvakidės, vazos skintoms gėlėms ir vainikų laikikliai,

Norite užsakyti Saulėtekio šarvojimo salę Kaune?

Norėdami užsisakyti Saulėtekio šarvojimo salę skambinkite telefonu:
+37067132208

Pagalbos telefonas
Visą parą
Support

Kremavimas

LaidojimAS

Kontaktai

Dirbame visą parą