Šarvojimo salės Kaune

Šv. Antano Paduviečio bažnyčios šarvojimo salės

Šv. Antano Paduviečio bažnyčios šarvojimo salės
Image
Image

Šarvojimo salės

Šv. Antano Paduviečio bažnyčia, Kaunas

Šv. Antano Paduviečio bažnyčios šarvojimo salės randasi prie Šv. Antano Paduviečio bažnyčios, Kaune, todėl patogu velionio artimiesiems užsakyti Šv. Mišias ir jose dalyvauti, po kurių patogiai pasieksite šarvojimo sales, taip pat susitarti dėl kunigo dalyvavimo laidotuvėse ir išlydėjimo į kapines, viskas vienoje vietoje.

Tai naujai suremontuotos (2023 m.) keturios skirtingo dydžio ir interjero šarvojimo salės Kaune, Žaliakalnio mikrorajone, prie Kauno Ažuolyno parko (netoli Lietuvos zoologijos sodo).

Susisiekimas labai patogus, miesto vidurys iš kurio patogiai pasieksite miesto ir rajono kapines.

Image

Apie Šv. Antano Paduviečio bažnyčios šarvojimo sales

Šv. Antano Paduviečio bažnyčios šarvojimo salės turi poilsio kambarėlius, kuriuose galima ne tik pailsėti, bet ir pasivaišinti užkandžiais, atsigerti arbatos ar kavos, pabūti atskirai nuo kitų gedinčiųjų. Juose yra virdulys, mini šaldytuvas, pagrindiniai stalo įrankiai, artimiesiems reikia pasirūpinti vienkartiniais indais.

Kiekvienoje šarvojimo salėje sėdimų vietų skaičius svyruoja nuo trisdešimties iki penkiasdešimties, tad prieš rezervuojant salę rekomenduojama įsivertinti lankytojų skaičių, kad salė nebūtų perpildyta lankytojais ar didesnė, brangesnė salė su mažiau artimųjų.

Taip pat gedintiems artimiesiems patogu pasistatyti savo automobilius nemokamoje erdvioje, naujai asfaltuotoje apšviestoje ir filmuojamoje parkavimo aikštelėje, talpinančioje apie penkiasdešimt lankytojų automobilių, kurie laidojimo ceremonijos metu išsirikiuoja į automobilių koloną prieš išlydint mirusįjį į kapines.

Šv. Antano Paduviečio bažnyčios šarvojimo salėse budi administratorė, kuri prireikus pagalbos ar iškilus klausimams mielai pagelbės.

Naujai sumontuotos kondicionavimo, šildymo ir vėdinimo sistemos. Šv. Antano Paduviečio bažnyčios šarvojimo salės įrengtos laikantis visų Lietuvos higienos normų reikalavimų.

Didelis privalumas:
Artimieji gedėti gali neribotai, nėra darbo laiko, šarvojimo salės dirba visą parą.

Šv. Antano Paduviečio bažnyčios šarvojimo salių kaina

Šv. Antano Paduviečio bažnyčios šarvojimo salės kaina svyruoja nuo 160 eurų iki 180 eurų.
Į šią kainą taip pat įskaičiuoti du komplektai žvakių po dvylika vienetų kiekviename.

Šiuo metu tai vienos iš mažiausiai kainuojančių šarvojimo salių Kauno mieste.

Už šarvojimo salės nuomos paslaugą atsiskaito artimieji grynaisiais pinigais bažnyčios raštinėje.

Esant artimųjų pageidavimui, Šv. Antano Paduviečio bažnyčios šarvojimo salėse papildomai galima užsisakyti muzikinį foną, giesmininkų, smuiko, fleitos, violončelės, fotografo, laidotuvių organizatoriaus paslaugas, žvakes, išsinuomoti projektorių su ekranu filmų ar velionio nuotraukų demonstravimui, užsakyti salės dekoravimo paslaugą, drapiruotę šarvonei, urnos ar karsto papuošimą gėlėmis (kompozicijas), ar kitą nepaminėtą šarvojimo atributiką.

Taip pat Šv. Antano Paduviečio bažnyčios šarvojimo salės turi šiuos ritualinius reikmenis: magnetofonai, žvakidės, vazos skintoms gėlėms ir vainikų laikikliai.

Norite užsakyti Šv. Antano Paduviečio bažnyčios šarvojimo salę Kaune?

Norėdami užsisakyti Šv. Antano Paduviečio bažnyčios šarvojimo salę skambinkite telefonu: +37067132208

Pagalbos telefonas
Visą parą
Support

Kremavimas

LaidojimAS

Kontaktai

Dirbame visą parą